شهردار اشتهارد گفت: هم افزایی نهادهای فرهنگی با شهرداری اثر بخشی فعالیت های فرهنگی را افزایش می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، "مهدی مهدوی نیا" در نشستی با رئیس و معاون آموزش و پرورش شهرستان اشتهارد افزود: وقتی تمام نهادی های فرهنگی با تبادل تجربه در اجرای برنامه های فرهنگی هم افزایی کنند قطعاً اجرای برنامه با جذابیت بیشتری به مخاطبان ارائه خواهد شد.

وی، جایگاه معلمان و دانش آموزان را از اهمیت بالایی خواند و گفت: اجرای برنامه فرهنگی در سطح مدارس به دلیل بالا بودن جمعیت هدف و وجود بسترهای تعلیم و تربیت با اثر بخشی بیشتری همراه خواهد بود.

شهردار اشتهارد یادآورشد: با وجود اینکه شهرداری اشتهارد از منابع درآمدی پایین برخوردار است اما به دنبال اجرای برنامه های فرهنگی هدفمند و ماندگار است.

وی اعلام داشت: انتظار می رود با شناسایی پتانسئل های شهرستان، تعامل و همکاری متولیان فرهنگی بتوان بستر خدمات رسانی در اجرای برنامه های اثر بخش فرهنگی را در این شهر فراهم کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشتهارد در این نشست گفت: خرسندم شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اشتهارد از جامعه فرهنگیان هستند.

سید "حسن شفیعی" افزود: امید است با حضور فرهنگیان در پست های مدیریت شهری، شاهد اجرای برنامه های فرهنگی مفید و اثر بخش باشیم.

شهر اشتهارد بیش از یک هزار و 126 فرهنگی و 12 هزار دانش آموز دارد.

سرپرست معاونت خدمات شهر شهرداری اشتهارد از آغاز طرح ساماندهی نخاله های ساختمانی در این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد سید "مرتضی موسوی" گفت: این طرح به دلیل ایجاد نازیبایی شهری و مشکلات زیست محیطی و بهداشتی به اجرا درآمد.

وی با بیان اینکه شهرداری محلی برای تخلیه نخاله های ساختمانی درضلع جنوبی شهر (اُتل دره) تعیین و اعلام کرده است گفت: برخی از شهروندان و سازندگان بدون توجه به محل تعیین شده، اقدام به تخلیه نخاله های ساختمانی در معابر شهری می کنند.

موسوی یادآورشد: عدم توجه برخی شهروندان و سازندگان به این امر، باعث ایجاد آشفتگی و برهم زدن سیمای شهری شده است که باید مورد توجه قرار گیرد.

سرپرست معاونت خدمات شهر شهرداری اشتهارد گفت: این طرح از مسکن مهر آغاز شده و تاپایان سال ادامه دارد. این مسئول از شهروندان و سازندگان خواست، نخاله های ساختمانی خود را در محل تعیین شده شهرداری تخلیه کنند.

کمیته مدیریت بحران با حضور شهردار و مسئولان واحد‌های شهرداری اشتهارد تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، در این کمیته، آمادگی، تامین و تجهیزات مورد نیاز در زمان وقوع بحران مطرح شد.

به گفته این پایگاه، ساخت انبار مدیریت بحران در شهرداری، تامین تجهیزات ضروری و پیش بینی ساخت سوله به منظور نگهداری نمک در بودجه ۱۴۰۲ از برنامه های در دستور کار این کمیته به شمار می رود.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد گفت: تقدیر از شهروندان داوطلب در زمان بحران، کارشناسی ماشین آلات فرسوده به منظور برگزاری مزایده و نوسازی ناوگان حمل و نقل شهرداری از دیگر برنامه های در دست اقدام کمیته مدیریت بحران است.

سومین مراسم سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و وداع با شهید گمنام در شهرداری اشتهارد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، این مراسم صبح امروز چهارشنبه ۱۴ دی ماه با حضور امام جمعه، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر روسای ادارات شهرستان و پرسنل مجموعه شهرداری به اجرا در آمد.

به گفته این پایگاه، حجت الاسلام و المسلمین "مسعود داوودی" امام جمعه شهرستان اشتهارد در این مراسم به تشریح جایگاه شهدا و شهید سردار سلیمانی پرداخت.

وی شجاعت، اخلاص و تدبیر سردار قاسم سلیمانی را از ویژگی های شاخص آن شهید عنوان کرد و در ادامه و نقش آفرینی سردار سلیمانی و اقدامات اثر بخش ایشان اشاره کرد.

قرائت زیارت عاشورا، مداحی و وداع با شهید گمنام از دیگر برنامه های این مراسم بود.

شهردار اشتهارد گفت: اجرای و پیاده سازی مهندسی فرهنگی پیش از اجرای فعالیت های فرهنگی حائز اهمیت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، "مهندس مهدی مهدوی نیا" طی نشستی با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اشتهارد افزود: با اجرای مهندسی فرهنگی می توان به فعالیت های فرهنگی هویت بخشید.

وی معتقد است: صرف هزینه توام با مهندسی فرهنگی می تواند بستر اثر بخشی و تاثیرپذیری برنامه های فرهنگی در میان شهروندان را افزایش دهد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن صلاحی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اشتهارد در ادامه اظهارداشت: این ستاد آماده مشارکت و همکاری با شهرداری اشتهارد است.

وی گفت: این ستاد می تواند در بخش هدایت مهندسی فرهنگی به عنوان بازوی فرهنگی، شهرداری اشتهارد را یاری نماید.

شهردار اشتهارد گفت: تعامل میان دستگاه های خدمات رسان باید در بستر خدمت رسانی به شهروندان صورت گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، "مهندس مهدی مهدوی نیا" طی نشست مشترک با رئیس و پرسنل اداره برق شهرستان اشتهارد افزود: هدف مشترک شهرداری با دیگر دستگاه هایی نظیر برق، آب، گاز و مخابرات خدمت رسانی است که باید با تعامل بیشتری انجام شود.

وی ادامه داد: با تعامل و ارتباط تنگاتنگ می توان مشکلات و درخواست های مردمی را به شکل شایسته ای رسیدگی و اقدام کرد. شهردار اشتهارد به بحث روشنایی و تقویت برخی از معابر شهری اشاره کرد و گفت: تامین روشنایی به ویژه در مناطق کم برخودار و مورد هدف قرارگاه اجتماعی ضروری است.

رئیس اداره برق شهرستان اشتهارد، ضمن اعلام همکاری و تعامل با شهرداری اشتهارد افزود: تامین و تقویت روشنایی معابر به ویژه مناطق مورد هدف قرارگاه اجتماعی در برنامه های اداره برق قرار دارد. اسماعیل بنی اسدی اظهارداشت: شهرداری می تواند معابر که نیاز به تقویت و تامین روشنایی دارد به اداره برق اعلام کند.

وی در ادامه به مشکلات پیرامون اداره برق اشاره کرد و گفت: نبود پست جدید در بافت فرسوده، ایجاد بالکن در طبقه اول که مانع نصب تیر برق می شود از جمله مشکلات اداره برق در تامین روشنایی است.

این مسئول همچنین، هماهنگی در طرح تعریض و احداث واحدهای بالای 16 واحد به منظور تامین زیرساخت و روشنایی را از شهردار اشتهارد خواست. شهردار اشتهارد یادآورشد: انتظار می رود با همکاری و هماهنگی در فعالیت های شهری بتوان خدمات شایسته ای به شهروندان ارائه کرد.

سه شنبه, 20 دی 1401 14:06

شهردار اشتهارد معرفی شد

استاندار البرز در حکمی مهندس «مهدی مهدوی نیا » را به عنوان شهردار اشتهارد منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، در متن حکم "مجتبی عبداللهی" آمده است، در اجرای تبصره سه ذیل بند یک ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران ،مصوب یکم خرداد سال ۷۵ با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شماره  113 مورخ هفتم شهریور ماه سال 1401 شورای اسلامی شهر اشتهارد به موجب این حکم جنابعالی را به سمت «شهردار اشتهارد» منصوب می کنم.
انتظار دارد با رعایت تمام قوانین و مقررات از جمله اجرای طرح جامع و تفصیلی، بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود، تسریع در تصمیم گیری های به موقع و کارشناسی و استفاده از توان افراد مجرب و شایسته، نسبت به توزیع عادلانه خدمات و امکانات در سطح شهر، اعمال انضباط دقیق مالی، ایجاد محیط سالم شهری و تعامل با مدیران استان و شهرستان اهتمام به عمل آورید.
موفقیت جنابعالی را در انجام امور محوله از درگاه ایزد منان مسالت دارم.

۲۶ هزار و ۸۰۰ دز واکسن در اشتهارد تزریق شده است.

 

دکتر سلطانی رئیس بیمارستان فاطمه الزهرا شهر اشتهارد در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد گفت تا پایان روز گذشته نزدیک به ۲۶ هزار و ۸۰۰ دز واکسن در اشتهارد تزریق شده که از این تعداد حدود ۲۱ هزار ۵۰۰  تن دز اول واکسن و حدود ۵ هزار ۳۰۰ تن دز دوم واکسن را دریافت نموده اند .

دکتر سلطانی افزود از افراد بالای ۵۰ سال در شهرستان ۱۰۰ درصد جمعیت و افراد ۱۸ تا ۵۰ سال نیز نزدیک به ۷۰ درصد جمعیت واکسینه شده اند.

 

وی همچنین افزود واکسیناسیون افراد ۱۵ تا ۱۸ سال از چند روز گذشته در سطح شهرستان آغاز شده است  که از این جمعیت نیز حدود ۵ درصد واکسن کرونا را دریافت کرده اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد طی حکمی از سوی استاندار البرز جعفر حکیم زاده به عنوان شهردار اشتهارد انتخاب شد 

در اجرای تبصره ۳ ذیل بند یک ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵/۰۳/۰۱ با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شماره ش/۰۰/۷۵/ص مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ شورای اسلامی شهر اشتهارد به موجب این حکم جنابعالی را به سمت «شهردار اشتهارد» منصوب می نمایم.
انتظار دارد با رعایت کلیه قوانین و مقررات از جمله اجرای طرح جامع و تفصیلی، بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود، تسریع در تصمیم گیری های به موقع و کارشناسی و استفاده از توان افراد مجرب و شایسته، نسبت به توزیع عادلانه خدمات و امکانات در سطح شهر، اعمال انضباط دقیق مالی، ایجاد محیط سالم شهری و تعامل با مدیران استان و شهرستان اهتمام به عمل آورید.
موفقیت جنابعالی را در انجام امور محوله از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.
شهبازی

برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرماندار اشتهارد با حضور مسئولان شهرستان و استان 

تصاویر و ویدئوهای ویژه

cache/resized/b36d2eb843994295b76acb12cc51f64f.jpg
شهردار اشتهارد گفت: هم افزایی نهادهای فرهنگی با
cache/resized/7bd711209bfdf367503fcb0f1b6dc107.jpg
سرپرست معاونت خدمات شهر شهرداری اشتهارد از آغاز
cache/resized/0e026c436ac4268592850f15f82438a9.jpg
کمیته مدیریت بحران با حضور شهردار و مسئولان
cache/resized/35d4ce943849008c250ea74c76398763.jpg
سومین مراسم سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و
cache/resized/27019dfcf077c48c9555f03bcc5e4643.jpg
شهردار اشتهارد گفت: اجرای و پیاده سازی مهندسی
cache/resized/1f72b5ed2bb42319b5ce0f72e2a37ea0.jpg
شهردار اشتهارد گفت: تعامل میان دستگاه های خدمات
cache/resized/43d590fa7133900c66765a619f250bbf.jpg
استاندار البرز در حکمی مهندس «مهدی مهدوی نیا » را
cache/resized/6e6e8554cfbfd06d908bc7073792fe59.jpg
۲۶ هزار و ۸۰۰ دز واکسن در اشتهارد تزریق شده است.