چاپ کردن این صفحه

نشست هم اندیشی کُردی فرماندار اشتهارد با مسئولین ، اصحاب رسانه و اهالی محترم شهرستان

سه شنبه, 14 آبان 1398 09:08 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
نشست هم اندیشی کُردی فرماندار اشتهارد با مسئولین ، اصحاب رسانه و اهالی محترم شهرستان نشست هم اندیشی کُردی فرماندار اشتهارد با مسئولین ، اصحاب رسانه و اهالی محترم شهرستان عکس: میلاد کاظمی photo by : miladkazemi

نشست هم اندیشی کُردی فرماندار اشتهارد با مسئولین ، اصحاب رسانه و اهالی محترم شهرستان

چارچوب کلی مدیریت و برنامه ریزی شهرستان اشتهارد، توسعه متوازن است

نشست هم اندیشی فرماندار اشتهارد با مسئولین ، اصحاب رسانه و جمعی از اهالی محترم شهرستان با هدف هم افزایی آرا و نظرات عمومی در جهت رشد، توسعه و آبادانی هر چه بیشتر شهرستان، عصر امروز در محل سالن جلسات فرمانداری اشتهارد برگزار شد.

در این جلسه، فرماندار اشتهارد ضمن خیر مقدم به مدعوین و حضار، اظهار کرد: اشتهارد که بیشترین درصد رشد جمعیت در سطح استان البرز را دارد، دارای ظرفیت های گسترده رشد و توسعه است و سه شهرک صنعتی این شهرستان، به تنهایی یکی از ظرفیت های ویژه اقتصادی و اشتغال زایی اشتهارد و حتی البرز است.

محمد کردی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم بهره مندی فعالین اقتصادی و کارآفرینان شهرستان از ظرفیت مناطق کمتر توسعه یافته اختصاص یافته به این شهرستان، گفت: بهره مندی از تسهیلات کم بهره در راستای رونق تولید، تنها یکی از مزایای این مناطق است که فرصتی برای رشد و پیشرفت اقتصادی شهرستان است.

وی با گلایه از عدم توازن رشد اقتصادی و توسعه سایر حوزه های فرهنگی و اجتماعی شهرستان، یادآور شد: کمبود زیرساخت های فرهنگی، ملزومات اجتماعی از قبیل آب و گاز روستاها و یا مشکلات راه های مواصلاتی، موضوعاتی هستند که طی بیست ماه گذشته، به موازات تلاش های اقتصادی و با هدف توسعه متوازن شهرستان به عنوان دستور کار و چارچوب کلی مدیریت و برنامه ریزی شهرستان قرار گرفته اند.

فرماندار اشتهارد با اشاره به افزایش اعتبارات شهرستان طی سال گذشته، افزود: با نظر مساعد استاندار محترم، در تعیین اعتبارات استانی، اشتهارد با دید ویژه مورد توجه قرار گرفته و اعتبارات شهرستان به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است که عملا موجب تقویت ابعاد مختلف شهرستان علی الخصوص مدیریت خدمات شهری و روستایی گردیده است.

وی در پایان یادآور شد: بهره مندی از خرد جمعی و همفکری عموم با مدیران شهرستان، فرصتی ارزشمند برای خادمان مردم است و همه باید این نعمت را غنیمت شمرده و شکرگذار آن باشیم.

مسایلی از قبیل خدمات شهری، تامین آب شرب اهالی، مشکلات آرامستان بهشت علی (ع)، وضعیت جاده اشتهارد به ماهدشت، انتقال پساب صنعتی و کشاورزی،مشکلات بیمارستان، مشکلات آموزش و پرورش، وضعیت شرکت های شهر صنعتی، میز خدمت ادارات و ... بخشی از مسایل مطرح شده در این جلسه بود که توسط فرماندار، شهردار و سایر مسئولین حاضر در جلسه مورد پاسخگویی قرار گرفت.

خواندن 158 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
حسین بهادری

آخرین‌ها از حسین بهادری