چاپ کردن این صفحه

مسابقات کشتی انتخابی استان البرز در اشتهارد برگزار شد

پنج شنبه, 14 آذر 1392 14:57 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مسئول کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر اشتهارد گفت: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی انتخابی استان البرز با حضور قهرمانان المپیک و جهان در سالن شهدای شهرداری اشتهارد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، "نادر سلیمانی" افزود: این مسابقات به میزبانی اشتهارد از امروز به مدت دو روز در وزنهای مختلف کشتی آزاد و فرنگی برگزار می شود.

وی اظهارداشت: تاکنون مسابقات کشتی فرنگی در هفت وزن و در دو مرحله اجرا شده است و اکنون کشتی آزاد در دو وزن 55 و 60 کیلوگرم در حال برگزاری است.

سلیمانی اضافه کرد: در حال حاضر 157 کشتی گیر در مسابقات کشتی فرنگی به رقابت پرداختند و بعد از ظهر امروز قرعه کشی وزن های دیگر کشتی فرنگی و آزاد توسط 22 داور ملی و بین المللی و کادر اجرایی انجام خواهد شد.

مسئول کمیسون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر اشتهارد گفت: نفرات برتر این مسابقات به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.

وی افزود: این مسابقات با حضور کشتی گیران ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان، اشتهارد، محمدشهر، ماهدشت، فردیس و دیگر شهرهای توابع استان البرز از ساعت 10 لغایت 17 در سالن شهدای شهرداری اشتهارد برگزار می شود.

خواندن 1980 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دهقان

آخرین‌ها از دهقان