چاپ کردن این صفحه

نمایش شب های بارانی در اشتهارد به روی صحنه رفت

پنج شنبه, 14 آذر 1392 11:55 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مسئول کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر اشتهارد گفت: به مناسبت هفته بسیج نمایش شب های بارانی در فرهنگسرای ملاصدرای اشتهارد به روی صحنه رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، "محرم بخشعلی زاده" افزود: در این نمایش که با همکاری شهرداری و شورای اسلامی اشتهارد با موضوع دفاع مقدس به اجرا در آمده، ایثار و جانفشانی شهدا و ضرورت حفظ و پاسداری از آرمانها و خانواده این عزیزان به تصویر کشیده می شود.

وی اظهارداشت: این نمایش، روایتی از لحظات دوران دفاع مقدس است که به ترسیم نقش رسول یکی از جانبازان دوران دفاع مقدس می پردازد که به اتفاق 11 نفر از همرزمانش در یک عملیات آبی علیه دشمن بعثی شرکت کردند.

بخشعلی زاده یادآورشد: در این عملیات تنها رسول می ماند و همه همرزمانش به شهادت می رسند و شهادت آنان به صورت یک راز نزد رسول می ماند تا زمانی که دختر یکی از آن 11 نفر از جایگاه رسول مطلع می شود و به راز شهادت پدرش و دیگر دوستان پی می برد.

به گزارش این پایگاه، این نمایش با بازی علی اصغر صالح کوتاه و مهری لونی از ساعت 16:30 لغایت 17:15 در فرهنگسرای ملاصدرا اشتهارد به روی صحنه می رود.

خواندن 1243 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دهقان

آخرین‌ها از دهقان