چاپ کردن این صفحه

پیام شهردار اشتهارد به مناسبت روز جهانی قدس

جمعه, 18 خرداد 1397 10:54 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شهردار اشتهارد با انتشار پیامی از همه مردم ولایت مدار اشتهارد برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اشتهارد، در پیام مهدی ملاحسنی شهردار اشتهارد آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
در این برهه از تاریخ پرهیاهوی جهان که مملو از بیداری اسلامی فرا منطقه ای و ارتقاء شاکله های تمدن نوین اسلامی ست، خطاهای محاسباتی جبهه دشمن بویژه رژیم منحوس اسرائیل در مصاف با نقش آفرینی مقاومت اسلامی نوید بخش پیروزی جبهه مقاومت است.
روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی، كانون استکبار ستیزی و روز تجلي همدلي و همزباني همه انسان های حقیقت خواه و عدالت دوست جهان براي دفاع از مظلوم و خروش بر عليه ظالم است.
به طور قطع حضور یکپارچه امت اسلامی در سراسر جهان و به خصوص مردم مؤمن و روزه دار ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس موجب افزایش روحیه مبارزه و مقاومت رزمندگان فلسطینی و یاس و نا امیدی و انزوای جهانی رژیم غاصب صهیونیستی را به دنبال خواهد داشت و صهیونیست ها رویای ایجاد خاورمیانه بزرگ و نقشه شیطانی از نیل تا فرات را با خود به گور خواهند برد.
اینجانب با گرامی داشت این مناسبت بزرگ اسلامی و جهانی، مردم همیشه در صحنه شهر اشتهارد را به حضور پرشور و دشمن شکن در راهپیمایی روز قدس دعوت نموده، باشد که این حماسه بزرگ، نابودی هر چه زودتر رژیم منحوس صیهونیستی، این غده چرکین و سرطانی را در پی داشته باشد." ان شاء الله "
مراسم راهپیمائی روز جهانی قدس در شهر اشتهارد رأس ساعت 11:30 از مقابل امام زادگان ام کبری و ام صغری آغاز خواهد شد.

خواندن 416 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دهقان

آخرین‌ها از دهقان