چاپ کردن این صفحه

نشست خبری سرپرست شهردار اشتهارد

پنج شنبه, 09 شهریور 1396 14:43 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نشست خبری نظری سرپرست شهرداری ؛ صفری رئیس شورای اسلامی شهر اشتهارد با اصحاب رسانه در شورای اسلامی شهر اشتهارد برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد ، نشست خبری رسول نظری سرپرست شهرداری ، محمد صفری رئیس شورای اسلامی شهر اشتهارد با اصحاب رسانه در سالن جلسات شورای اسلامی شهر برگزار شد .
در ابتدای این نشست محمد صفری رئیس شورای اسلامی شهر اشتهارد ضمن تبریک عید سعید قربان و خیر مقدم به خبرنگاران و تشکر از انعکانس اخبار توسط این قشر زحمت کش جامعه ؛ خواستار انعکاس و انتشار اخبار شهر به صورت صحیح و دقیق شد .
وی در ادامه به اهمیت انتشار اخبار توسط خبرنگاران اشاره و افزود : در همه زمینه ها حتی موضوع تبدیل شدن بخش اشتهارد به شهرستان انتشار مطالب خبری و مصاحبه های مختلف در زمینه وضعیت و پتانسیل های موجود در اشتهارد از سوی مسئولان با اصحاب رسانه نقش بسزای در به ثمر رسیدن موضوع شهرستان شدن اشتهارد ، ایفا نمود .
صفری به موضوع نشر انتقادات از مسئولان در رسانه ها اشاره و یادآور شد : نقش انتشار انتقادات از سوی خبرنگاران در واقع کمک به مسئولان در جهت رفع مشکلات است .
رئیس شورای اسلامی شهر اشتهارد به موضوع انتخاب شهردار و مشکلات موجود و منع قانونی در استفاده از افراد بازنشسته در این پست طبق قانون جدید و کاهش درآمد ماهانه شهرداری اشاره و خاطر نشان کرد : در شرایط فعلی به دلیل تصویب قانون جدید مجلس محترم شورای اسلامی در کاهش ارزش افزوده و انتقال آن به مرکز استان که قبلاً ماهانه رقمی حدود 40 میلیارد ریال به هم اکنون مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال ، که در این خصوص شهرداری با بحران پرداخت حقوق پرسنل با مشکل مواجه هستیم ، پذیرش آن توسط افراد مورد نظر مورد استقبال قرار نمی گیرد که امیدواریم مردم فهیم اشتهارد با صحه صدر خود ما را در این خصوص یاری نمایند .
صفری یادآور شد : بدهی هم اکنون شهرداری اشتهارد رقمی معادل 50 میلیارد ریال به غیر از وجود پروژه های نیمه کار می باشد که از دوره چهارم شورای اسلامی به جای مانده است .
این مقام مسئول همچنین به بودجه فعلی شهرداری و نیز به سخنان رهبر معظم انقلاب در موضوع اقتصاد مقاومتی اشاره و تصریح کرد : قانون مجلس شورای اسلامی (کاهش ارزش افزوده) تا 5 سال آینده نیز وجود دارد و این فرصتی است برای انجام امور در شرایط سخت و استفاده از امکانات درون سازمانی شهرداری و صرفه جویی برای رفع مشکلات می باشد .
در این نشست خبری نظری سرپرست شهرداری اشتهارد در ابتدا با تشکر از خبرنگاران به جهت حضور در این نشست خبری خواستار تلاش خبرنگاران برای نشر و درج اخبار واقعی از منابع موثق شدند .
نظری گفت : در همین مدت کوتاه اقدامات مختلفی آغاز شده که در چند ماه آینده مردم شریف اشتهارد تغییراتی مطلوبی را در بخش های مختلف شهر احساس خواهند کرد .
این جلسه که بیش از دو ساعت به طول انجامید خبرنگاران سئوالات خود را در زمینه مختلف فرهنگی- اجتماعی، عمرانی ، فضای سبز و ... از سرپرست شهرداری و ریاست شورای اسلامی مطرح کرده و مسئولین حاضر پاسخ کامل و جامعی به سئوالات دادند .
در پایان این جلسه مقرر گردید این نسشت ها با اصحاب رسانه هر سه ماه یک بار با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صورت پذیرد .

 

خواندن 944 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 شهریور 1396 14:47
محسن ملاحسنی

آخرین‌ها از محسن ملاحسنی