چاپ کردن این صفحه

طرح پیاده رو سازی شهر از خیابان چمران اجرایی شد

سه شنبه, 20 دی 1390 09:22 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مسئول فنی و عمرانی شهرداری اشتهارد گفت: طرح پیاده رو سازی شهر از خیابان چمران آغاز و اجرایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، مهندس "راحله شاه بختی" افزود: هم اکنون عملیات پیاده روسازی ضلع غربی خیابان چمران به طول 700 متر و عرض سه متر در مدت یک ماه به اتمام رسیده و ضلع شرقی آن آغاز شده است.
وی اظهارداشت: در این پروژه با استفاده از طرح کاربردی علاوه بر تعویض سنگ فرش، همسطح سازی پیاده رو با خیابانهای فرعی، نورپردازی، ساخت سکوهای نشیمن و ایجاد فضای سبز مناسب در نظر گرفته شده است.
مهندس شاه بختی یاد آورشد: در فصل تابستان 12 هزار متر مربع از خیابان ها و معابر این شهر نظیر شهید رجایی، برهانی، دستغیب، خیابان بهزیستی، نیایش، پیامبر اعظم (ص)، نور، اخلاص، انبیاء، معلم، قدس، آتش نشانی و کوچه های رسالت، امامت، نبوت، محمودی، پویا، کوچه مرادی، مهرگان و دیگر معابر لکه گیری آسفالت شد.
مسئول فنی و عمرانی شهرداری ادامه داد: همچنین به طول بیش از 5 کیلومتر از خیابان های چمران، شهید رجایی، شهید باهنر، صدری، فرهنگسرا، کوچه حمام، شهید حسین شاه بختی، شهید علی شاه بختی، قاسمی، آقاسی، شهرک خائف (جنب حسینیه)، شهرک الغدیر نصر 4 و ... به منظور دفع آبهای سطحی و بهبود سیمای شهری جدول گذاری شد.
این مسئول گفت: احداث ساختمان نگهبانی و اداری غسالخانه به متراژ 120 متر مربع در یک طبقه با رعایت مواردی از مبحث 19 مقررات ملی ساختمان و صرف هزینه چهارصد میلیون ریال به اتمام رسیده است و کار محوطه سازی نیز با طرحی مناسب به متراژ 8500 متر مربع در مرحله زیر سازی و جدول گذاری است.
وی افزود: با تایید سازمان استاندارد کار نصب وسایل بازی، کفپوش، سکوهای نشیمن و نورپردازی فضای بازی کودکان در پارک های شهدا و چمران به اتمام رسید.
شاه بختی یاد آورشد: همچنین نصب وسایل بازی در پارک فردوسی در مرحله پایانی به سر می برد و در پارک وحدت شروع شده است.
مسئول فنی و عمرانی شهرداری گفت: طراحی و ساخت مخزن آب آبیاری قطره ای 40 هکتاری شهدای گمنام در ابعاد 10*5*3 و گنجایش 150 متر مکعب انجام شده است.
وی اظهارداشت: ساماندهی اساسی سالن شهدا در بخش لابی ورودی، مدیریت، بوفه، انبار و سرویس های بهداشتی با به اتمام رسیده است و احداث ساختمان الحاقی آن با زیر بنای 250 متر مربع در دو طبقه (شامل رختکن، بخش اداری، سرایداری و نگهبانی) به پایان رسانده و در مرحله نازک کاری قراردارد.
این مسئول افزود: راه اندازی تاسیسات مرکزی ساختمان اداری شهرداری (سیستم چیلر و هوا ساز) با پیشرفت فیزیکی 90% در مرحله پایانی است.
وی گفت: همچنین تکمیل سنگ فرش محوطه ورودی ساختمان شهرداری با متراژ 870 متر مربع با پیشرفت فیزیکی 50% در دست اجرا است.


خواندن 1742 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 21 شهریور 1392 17:09
دهقان

آخرین‌ها از دهقان