چاپ کردن این صفحه

همایش زنان و سبک زندگی اسلامی در اشتهارد برگزار شد

یکشنبه, 19 بهمن 1393 17:28 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر همایش زنان و سبک زندگی اسلامی در مسجد امام حسین (ع) شهرک وحدت اشتهارد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، حجت الاسلام و المسلمین "حمید معرفت" امام جمعه موقت شهرستان اشتهارد در این همایش به تشریح مفهوم سبک زندگی و اصلاح عادات نامتعارف پرداخت.

وی در ادامه به تشریح سبک احترام و ادب میان خانواده ها اشاره کرد و گفت: پدر و مادرها باید در نهادینه کردن احترام متقابل میان اعضای خانواده تلاش کنند تا بتوانند سلامت خانواده ها را تضمین کنند.

حجت الاسلام و المسلمین معرفت افزود: امروزه با توجه به گسترش ابزارهای ارتباطی و ترویج سبک زندگی غربی توسعه فعالیت های صحیح فرهنگی و اجتماعی همراه با برنامه ریزی مناسب ویژه جوانان ضروری است.

رئیس ستاد نماز جمعه شهرستان اشتهارد ادامه داد: توجه به این مهم می تواند جوانان را در مقابل برخی از آداب و عادات متناقض با فرهنگ اسلامی آگاه و بستری برای گسترش فرهنگ اسلامی و حفظ بنیان خانواده به شمار آید.

حجت الاسلام و المسلمین معرفت اظهارداشت: امید است با برگزاری همایش های سبک شناسی اسلامی ویژه خانواده ها بتوان در افزایش سطح آگاهی خانواده در تربیت صحیح فرزندانشان گام های شایسته ای برداشت.

همایش یک روزه زنان و سبک زندگی اسلامی در مسجد امام حسین (ع) شهرک وحدت اشتهارد برگزار شد.

خواندن 1012 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دهقان

آخرین‌ها از دهقان