چاپ کردن این صفحه

همایش سلامت و بهداشت تغذیه ویژه همسران پرسنل شهرداری اشتهارد برگزار شد

دوشنبه, 15 ارديبهشت 1393 14:58 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مسئول آموزش و پژوهش شهرداری اشتهارد از برگزاری همایش سلامت و بهداشت تغذیه ویژه همسران و مادران پرسنل شهرداری در این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، "مهدی شاه بیگ" گفت: این همایش با مشارکت دفتر آموزش و پژوهش و امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری و واحدهای تغذیه و بهداشت خانواده مرکز بهداشت شهید ملاحسنی اشتهارد با شعار یک عمر سلامت با خود مراقبتی ویژه همسران پرسنل خدمات شهر، فضای سبز، فنی و عمرانی، موتوری، آتش نشانی و کادر اداری برگزار شد.

وی اظهارداشت: شرکت کنندگان در این همایش با هرم تغذیه، چگونگی بسته بندی و نگهداری گوشت قرمز و سفید، میوه های و سبزیجات، تهیه و طبخ غذاهای سرشار از پروتئین و ویتامین به شکل صحیح و مطلوب آشنا شدند.

شاه بیگ گفت: آشنایی با چگونگی مصرف مواد غذایی منجمد، نوشیدنی های گرم و سرد گیاهی و راهکارهای جلوگیری از بین رفتن مواد مغذی در مقابل حرارت از دیگر این موارد به شمار می رود.

مسئول آموزش و پژوهش شهرداری اشتهارد در ادامه گفت: همچین آشنایی با بیماری های زنان و لزوم انجام آزمایش های دوره ای از دیگر عناوین مطرح شده در این همایش است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، این همایش به مدت دو روز با شرکت بیش از 180 نفر از همسران و مادران پرسنل شهرداری در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشتهارد برگزار شد.

خواندن 1397 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دهقان

آخرین‌ها از دهقان