چاپ کردن این صفحه

تجلیل از کارمندان دانشجوی شهرداری اشتهارد

دوشنبه, 18 آذر 1392 13:30 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شهردار اشتهارد به مناسبت روز دانشجو، ظهر امروز از کارمندان دانشجوی شهرداری اشتهارد تجلیل و قدرانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، "علی موسوی زاده" در آیین تجلیل و قدرانی از کارمندان دانشجو این شهرداری ضمن گرامیداشت یاد سید "مهدی سادات" تنها دانشجوی شهید این شهر گفت: شاخص امروز ملت ها، ارتقاء سطح آگاهی و علم است.

وی افزود: امروز نسل جوان ما به برکت خون شهدا، پرچم دار دانش و ارتقاء سطح علمی است.

موسوی زاده، فناوری های نظامی، دانش هسته ای و پیشرفت های پزشکی در زمینه سلول های بنیادی را از جمله دستاوردهای نسل امروز کشورمان عنوان کرد.

وی گفت: همچنین کسب رتبه های ملی و بین المللی در رده های مختلف علمی و ورزشی قابل تقدیر و قدردانی است.

موسوی زاده ادامه داد: انتظار می رود با ارتقاء سطح علمی کارمندان بتوان جامعه را به مهد علم و تمدن و اشتغال سوق داد و در دریای علم متبلور شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، در این آیین شهردار اشتهارد به همراه رئیس شورای اسلامی شهر و مسئول بازرسی شهرداری از 25 کارمند دانشجوی این شهرداری با اهدا لوح و کارت هدیه تقدیر و قدردانی کرد.

لازم به ذکر است: در این آیین شهردار اشتهارد ضمن تسلیت به کارکنان شهرداری و گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم عبدالله ملاحسنی کارگر شهرداری اشتهارد که روز گذشته دار فانی را وداع گفت از خداوند منان برای آن مرحوم، رحمت واسعه و برای بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل خواستار شد.

خواندن 1488 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دهقان

آخرین‌ها از دهقان