چاپ کردن این صفحه

مانور امداد و نجات جاده ای در شهر اشتهارد برگزار شد

سه شنبه, 23 مهر 1392 17:03 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

همزمان با فرا رسیدن هفته کاهش بلایای طبیعی، مانور امداد و نجات جاده ای در اراضی 110 هکتاری این شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، این مانور به منظور آمادگی در برابر بحران، چگونگی مدیریت و سرعت عمل در هماهنگی با دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در زمان وقوع حادثه برگزار شد.

در یک سو از این مانور، نجات سرنشینان مجروح یک دستگاه پیکان با یک دستگاه پیکان وانت که با هم تصادف کرده بودند به نمایش گذاشته شد.

در این مانور ابتدا نیروهای راهنمایی و رانندگی در محل حاضر و پس از بررسی حادثه و اطلاع به مرکز فوریت های پزشکی و حضور دیگر تیم های امدادی جمعیت هلال احمر و آتش نشانی به ترسیم نقش خود در زمان وقوع حوادث رانندگی پرداختند.

همچنین در سوی دیگر یک دستگاه شولت بر اثر واژگونی و وخیم بودن حال راننده به نمایش گذاشته شد که پس از مدتی دچار حریق شد.

در این حادثه سرعت عمل نیروهای مرکز فوریت های پزشکی و آتش نشانی در امدادرسانی و اطفاء حریق مورد ارزیابی و آموزش قرار گرفت.

هریک از تیم های امدادی، انتظامی و خدمات رسان در این مانور علاوه بر نقش و رسالت خود در پوشش دادن حادثه، نوعی از تعامل و هماهنگی را به نمایش گذاشتند.

در پایان این مراسم تمام تیم های حاضر در صحنه در چیدمانی یکپارچه از سوی مسئولان استان، شهرستان و شهر مورد و قدردانی قرار گرفتند.

خواندن 1530 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دهقان

آخرین‌ها از دهقان