چاپ کردن این صفحه

چهار دستگاه در جاده اشتهارد واژگون شدند

دوشنبه, 06 آبان 1392 08:12 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

چهار دستگاه خودروی سبک و سنگین از جمله یک تانکر حامل مایع تینر روز گذشته در محور کرج به اشتهارد واژگون شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، به نقل از ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی این شهر، بر اثر این حادثه دو راننده و سه نفر از سرنشينان اين خودروها مجروح و از سوی امدادگران به بیمارستان الزهرا (س) اشتهارد منتقل شدند.

بر اساس این گزارش، حضور به موقع ماموران آتش نشاني این شهرداری در محل حادثه واژگوني تانكرتينر، از انفجار اين خودرو پيشگيري كرد.

به گفته ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی اشتهارد، اين حادثه زماني رخ داد كه يك دستگاه خودروي پاترول از مسير خاكي وارد جاده اصلي اشتهارد شد كه با يك دستگاه پيكان سواري برخورد كرد و هردو خودرو واژگون شدند.

بر اساس اين گزارش، همچنين راننده يك دستگاه خودروي سمند كه دراين مسير درحال حركت بود با ديدن حادثه براي پيشگيري از برخورد با اين خودروها به سمت جلوی خودرو کامیون بنر که در همان محور در حرکت بود گردش کرد و در دو خودرو از مسیر خارج و واژگون شدند.

به گزارش این پایگاه، نیروهای آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اشتهارد با حضور به موقوع و تدابیر امدادی از انفجار کامیون حامل 18 هزار لیتر تینر جلوگیری کردند.

این حادثه در هفت کیلومتری شرق اشتهارد مقابل روستای مختار آباد به وقوع پیوست.

بر اساس این گزارش، کارشناسان راهنمایی و رانندگی در حال بررسی علت وقوع حادثه هستند.

طی هفته گذشته دو دستگاه در جاده اشتهارد – ماهدشت واژگون شدند.

خواندن 1027 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دهقان