چاپ کردن این صفحه

مهارت آموزی جایگزین مدرک گرایی می شود

دوشنبه, 02 تیر 1393 07:32 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشوراعلام کرد: با تغییر نگرش در سیستم های آموزش فنی و حرفه ای به دنبال تشویق و ترغیب جامعه به سمت مهارت آموزی هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، "کورش پرند" روز یکشنبه در همایش مدیران مراکز آموزش فنی و حرفه ای و آموزشگاه های آزاد کشور در شهرستان اشتهارد افزود: با این تغییر نگرش، مهارت آموزی، جایگزین مدرک گرایی در کشور می شود.

وی، تدوین و چاپ کتاب های علمی ومهارتی، استفاده از مربیان مجرب، تجهیز کارگاه های آموزشی به امکانات جدید و هدایت برنامه های آموزشی به سمت کار آفرینی و اشتغال را از مهم ترین اقدامات سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای گسترش مهارت آموزی در جامعه ذکر کرد.

پرند گفت: مجموعه سازمان آموزش فنی و حرفه ای و آموزشگاه های آزاد بایستی با اعمال مدیریت صحیح و اجرای برنامه های جدید آموزشی، بستر را برای تشویق جامعه به سمت مهارت آموزی فراهم کنند.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان کرد: در بخش آزمون ها و صدور گواهینامه های آموزش فنی و حرفه ای، با برنامه ریزی مناسب از هرگونه سوءاستفاده و بهره وری شخصی جلوگیری می شود.

در این همایش یک روزه که در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اشتهارد استان البرز برگزار شد، حدود 400 تن از روسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای و آموزشگاه های آزاد سراسر کشور حضور داشتند.

اطلاعات تکميلي

  • سرتیتر: رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای:
خواندن 884 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دهقان