چاپ کردن این صفحه

هشتمین نمایشگاه کتاب در اشتهارد گشایش یافت

یکشنبه, 10 شهریور 1392 10:15 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مسئول برگزاری نمایشگاه کتاب انجمن دانشجویان شهر اشتهارد گفت: هشتمین نمایشگاه کتاب، لوح فشرده و لوازم التحریر در این شهرستان گشایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری، "احمد غفوری" افزود: این نمایشگاه با هدف ترویج کتابخوانی و تامین نیاز شهروندان در حسینیه قاضیان اشتهارد برگزار شد.

وی اظهارداشت: اکنون بیش از سه هزار نسخه کتاب در 800 عنوان در هفت غرفه تاریخی، پزشکی، روانشناسی، مذهبی، ادبیات، کودک و کتب آموزشی موجود است که با تخفیف 30 درصد عرضه می شود.

غفوری یادآورشد: عرضه لوازم التحریر با تخفیف 15 درصد همراه با دفاتر دولتی و لوح های فشرده با تخفیف 30 درصد از دیگر غرفه های این نمایشگاه به شمار می رود.

مسئول برگزاری نمایشگاه کتاب گفت: این نمایشگاه هر سال به صورت خود جوش از سوی انجمن دانشجویان شهر اشتهارد به مدت 10 روز برگزار می شود.

وی یادآورشد: با توجه به اینکه شهرستان اشتهارد فاقد فروشگاه کتاب است برگزاری این نمایشگاه هر سال می تواند بخشی از نیاز علاقه مندان به کتاب خوانی را تامین کند.

علاقه مندان می توانند همه روز از ساعت 17 لغایت 22 از نمایشگاه کتاب واقع در حسینیه قاضیان این شهر بازدید کنند.

نمایشگاه کتاب انجمن دانشجویان شهر اشتهارد (ادشا) با تلاش 50 دانشجوی این شهرستان برگزار شد.

خواندن 1085 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دهقان