چاپ کردن این صفحه

بهره برداری از 58 پروژه عمرانی دراشتهارد

چهارشنبه, 04 شهریور 1394 13:57 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

در سومین روز از هفته گرامیداشت دولت ، 58 پروژه عمرانی، صنعتی، خدماتی و رفاهی روز چهارشنبه با حضور استاندار البرز در شهرستان اشتهارد به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اشتهارد، این پروژه ها در زمینه صنعتی، عمرانی، خدماتی، بهداشتی درمانی و رفاهی در مناطق شهری و روستایی شهرستان اشتهارد اجرا شده است.

برای اجرای این پروژه ها افزون بر یک هزارو 900 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی، استانی، تسهیلات بانکی و آورده بخش خصوصی هزینه و سرمایه گذاری شده است.

با بهره برداری از این پروژه ها، زمینه اشتغال 456 نفر در شهرستان اشتهارد فراهم شد ضمن آنکه شمار زیادی از ساکنان اشتهارد از مزایای آنها بهره مند شدند.

در این آیین از سه پروژه شامل یک مرکز فرهنگی با نام نامن الحجج (ع)، یک آموزشگاه 8 کلاسه خیر ساز و یک واحد تولیدی مواد آرایشی بهداشتی و دارویی به صورت نمادین بهره برداری شد.

سید حمید طهایی استاندار البرز در این آیین گفت: امیدواریم با توجه به ظرفیت های مهم در اشتهارد شاهد توسعه و رونق اقتصادی این شهرستان باشیم.

همچنین استاندار البرز پس از آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی در مصلی بقیه الله الاعظم (عج ) شهرستان اشتهارد و در جمع مردم حضور یافت و به بررسی مشکلات آنان پرداخت.

دیدار با خانواده های معظم شهدا و بازدید از مرکز دارالقرآن اشتهارد دیگر برنامه سفر استاندار البرز به شهرستان اشتهارد است.

خواندن 919 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دهقان