چاپ کردن این صفحه

جمعیت هلال احمر البرز اردوی جهادی در اشتهارد برگزار کرد

سه شنبه, 01 اسفند 1391 09:03 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز از برگزاری یک اردوی جهادی در روستای قره ترپاق شهرستان اشتهارد خبرداد.

روستای قره ترپاق اشتهارد با 530 نفر جمعیت در 18 کیلومتری جنوب اشتهارد قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر اشتهارد، "محسن مطلبی" گفت: این اردوی یک روزه با حضور یک گروه 32 نفره از کانون های دانشجویی در روستای قره ترپاق این شهرستان به اجرا درآمد.

وی اظهارداشت: در این اقدام جهادی اهالی روستا در زمینه های قند و فشار خون، دندانپزشکی و روانشناسی مورد سنجش قرار می گیرند.

مطلبی یادآورشد: آموزش کمک های اولیه در گروه های سنی مختلف از دیگر برنامه های این اردوی جمعیت هلال احمر استان به شمار می رود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز افزود: همچنین امروز کانون روستایی جمعیت هلال احمر نیز در روستای قره ترپاق شهرستان اشتهارد راه اندازی می شود.

مطلبی، هدف از راه اندازی این کانون روستایی را بعد مسافت 18 کیلومتری تا مرکز شهرستان و ارتقا سطح آگاهی به منظور کاهش تلفات در زمان بروز حوادث احتمالی عنوان کرد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: امید است با اجرای برنامه های جهادی این گروه در روستای قره ترپاق اشتهارد بتوان گامی شایسته در مسیر ارتقاء سطح دانش اهالی روستا و تربیت نیروهای امدادگر در هر خانه را به مرحله اجرا رساند.

خواندن 1232 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دهقان