چاپ کردن این صفحه

همایش تحکیم خانواده به مناسبت گرامی داشت دهه فجر در اشتهارد برگزار شد

دوشنبه, 16 بهمن 1391 09:11 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

همایش تحکیم خانواده با حضور فرماندار، عصر گذشته به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر در سالن شهید مطهری این شهر برگزار شد.

"راضیه نخعی" مشاور امور بانوان فرماندار اشتهارد در حاشیه این همایش به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری، گفت: این همایش یک روزه با هدف ارتقاء سطح آگاهی و دانش زنان و مادران در تحکیم بنیان خانواده برگزار شد.

وی اظهارداشت: امروزه توجه به نقش و جایگاه زن در خانواده یکی از مسائل مهم در جامعه به شمار می رود که در تربیت صحیح فرزندان و نیز همسرداری حائز اهمیت است.

نخعی یادآورشد: احترام و تکریم متقابل زن و مرد به یکدیگر می تواند در استحکام و پویایی یک خانواده موفق اثر گذار باشد.

مشاور امور بانوان فرماندار اشتهارد اضافه کرد: اخلاق نیک، مهربانی، اعتماد، گذشت و صبوری از دیگر عناصر مهم در یک خانواده موفق است که اهمیت بسیار زیادی در تربیت فرزندان صالح دارد.

وی، کاهش سطح توقعات، جلوگیری از بروز احساسات منفی و سازگاری زن و مرد در خانواده را از شاخص های مهم یک خانواده سالم و پویا عنوان کرد.

نخعی گفت: انتظار می رود با برگزاری چنین همایشی بتوان در استحکام بخشی بنیان خانواده ها و تربیت فرزندان سالم گام های شایسته ای برداریم.

این همایش عصر گذشته با حضور "ابوالفضل اینانلو" فرماندار اشتهارد و جمع کثیری از بانوان شهری و روستایی این شهرستان در سالن اجتماعات شهید مطهری برگزار شد.

خواندن 1185 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دهقان